Judoclub Yoshi breidt lessen uit met weerbaarheid

In januari 2026 zal Judoclub “Yoshi” het lesprogramma uitbreiden met een speciaal traject gericht op praktische weerbaarheid in alledaagse situaties.

Hoewel judo een prachtige en veelzijdige sport is, ligt de nadruk binnen de reguliere trainingen vooral op techniek en sportieve toepassing op de mat. In dit nieuwe programma richt Judoclub “Yoshi” zich op het toepassen van verdedigingsvaardigheden buiten de dojo, in situaties die zich ook in het dagelijks leven kunnen voordoen.

Met deze uitbreiding wil de club inspelen op de ontwikkelingen binnen de samenleving en haar leden extra kennis, zelfvertrouwen en weerbaarheid bieden. De trainingen combineren de principes van judo met weerbaarheidstechnieken uit het jiujitsu, waardoor deelnemers leren om effectief, beheerst en verantwoord te reageren in onverwachte of uitdagende situaties. Inmiddels is een pilotprogramma gestart, en de trainers en eerste deelnemers hebben de lessen met veel enthousiasme gevolgd.

Heeft u na het lezen van dit bericht interesse gekregen en wilt u zich aanmelden voor deze nieuwe lessen? Neem dan gerust contact op met onze hoofdtrainer Jan Bouterse voor meer informatie of een proefles. (Tel: 06-40381156)

Trainer Jan Bouterse kijkt tevreden toe tijdens weerbaarheidstraining.
Voeg toe aan je favorieten: Permalink.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *