Bandexamens december 2025: Bandexamens leveren Judoka’s Yoshi nieuwe kleuren op!

Op dinsdag 9 december zijn bij Judoclub Yoshi de jaarlijkse bandexamens in december afgenomen. Dit keer gingen maar liefst twintig judoka’s van onze vereniging op voor hun nieuwe band. Met succes want het leverde de vereniging weer een mooie reeks aan kleuren op.

In de judosport wordt gebruik gemaakt van een bandensysteem. Voordat je de zwarte band kunt halen zijn er 6 banden te verdienen, de zogenaamde kyu-graden. Wit, geel, oranje, groen, blauw en bruin. Judoclub Yoshi had dit seizoen in al deze categorieën kandidaten. Voordat de judoka’s deze banden mochten dragen moesten ze natuurlijk wel bewijzen of ze de nieuwe band waard zijn. Trainers Wessel, Yorick, Steven en Jan Bouterse namen de examens af, waarbij ook ouders en familie van de judoka’s in grote getallen kwamen opdagen.

Bij de junioren gingen vijftien judoka’s op. De overige vijf judoka’s waren senioren. Beide groepen hebben een mooi examen laten zien en dat mag wel, want de judoka’s hadden goed geoefend om te laten zien wat ze waard waren. Na de vakantie kunnen de judoka’s aan de slag met hun nieuwe technieken en kunnen ze weer een nieuwe uitdaging tegemoet!

De resultaten zijn als volgt:

Witte band (6de kyu):
Martin Lindeboom, Vince Schlee, Daniel Petrykiv, Luke Wiercx, Ryan van der Avert & Tuba Tegcrli

Gele band (5de kyu):
Kimi Brand & Kevin Wiercx

Oranje band (4de kyu):
Flore Bogers & Elin Bogers

Groene band (3de kyu):
Nora Kik, Tess Kik, Nathan Breek, Valeria Verbruggen, Gijs Deleersnijder & Daan van Dijk

Blauwe band (2de kyu):
Daisy Hertogs & Emma Doets

Bruine band (1ste kyu):
Sam Shelton & Fabian Hamers

Judoclub Yoshi feliciteert alle judoka’s met het behalen van hun nieuwe band!

Foto’s: Roberto Buth

Foto’s: Steven Bouterse

Voeg toe aan je favorieten: Permalink.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *